Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
7M Aluminum Goal Posts Stage Lighting Truss Systems Outdoor DJ Trussing Lighting System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Standard: | TUV , ISO9001, CE |
| Connection: | Bolt or Spigot |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Chất liệu giàn: | Nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Ống chính: | 50 * 3 mm |
| Chức năng: | Màn hình LED treo, loa arrey Line và vải nền |
Khay trục nhôm 290mm triển lãm cho các sự kiện trong nhà
| Mẫu số: | SQS290 |
|---|---|
| Vật liệu: | Nhôm 6061-T6 / 6082-T6 |
| Ống chính: | Đường kính 50 * 3mm |
390 x 390 Customized Length Aluminum Spigot Truss Shiny Silver Truss System
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
Hệ thống giàn triển lãm mái bằng nhôm 6061 Đường kính 1m
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
Hệ thống giàn mái bằng nhôm 6082 tùy chỉnh Giàn chiếu sáng nhẹ
| Mẫu số: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
Chuyển và nâng nhôm quay truss vòng tròn cho di chuyển đèn đầu
| Vật liệu: | Nhôm 6061 T6 |
|---|---|
| Phần giàn: | 400 x 400mm |
| Chiều dài: | Tùy chỉnh |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Customized Size Aluminum Spigot Truss Truss For Rental and Sale
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |


