Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
Hiển thị tự động Trusses Nhôm Trắng FT5295 Mã 10kg / mét
| Tên sản phẩm: | Folding Truss |
|---|---|
| Kích thước ống: | 50 * 4mm |
| Kích thước của giàn: | 1-4m, 520 x 950 mm |
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Giàn nhôm vuông an toàn nhẹ cho hiệu suất của bữa tiệc
| Sản phẩm: | Giàn Spigot nhôm SQS287 |
|---|---|
| vật liệu ống: | 6061-T6 |
| ống chính: | 50*3mm |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Roof 6082 T6 Aluminum Triangle Folding Truss For Outdoor Events Safety 21.1kg
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt/spigot |
Party Bolt Nhôm tròn Truss cho buổi hòa nhạc Cabaret Ngôi sao hình năm góc
| Mẫu số: | TRS287 |
|---|---|
| Vật liệu: | Hợp kim nhôm 6082/6061-T6 |
| Kích thước giàn:: | 287 * 287 mm |
Năm góc hình sao 6082 T6 giàn nhôm cho bữa tiệc
| Mẫu số: | TRS287 |
|---|---|
| Vật tư: | Hợp kim nhôm 6082/6061-T6 |
| Kích thước giàn:: | 287 * 287 mm |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |


