Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
Dàn loa gấp vuông có thể di chuyển Loa bên giàn đèn chiếu sáng có thể gập lại bằng nhôm
| Loại hình: | Giàn nặng |
|---|---|
| Kích thước của ống: | 50 * 4mm |
| Kích thước của giàn: | 1-4m, 520 x 950 mm |
Trục nhôm trắng Truss 50 × 3 mm Đối với nhà hàng Holiday Seaside
| Tên sản phẩm: | Truss Trứng |
|---|---|
| Kích thước ống: | 50 * 3mm |
| Kích thước của hệ krat: | Tùy chỉnh |
6m Đường kính ngoài Đường kính vòng tròn Truss 300mm / Duty nặng 12 Inch Square Truss
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 300 X300 mm |
| Chiều dài vòng: | 4 - 12 mét |
CE Heavy Duty Aluminum Box Truss Durable Assemble 24mc Max Span
| Product Name: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Series: | Heavy Series |
| Size of truss system: | customized |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Red Circle Curved Aluminum Square Truss Revolving Lighting Truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square , Triangle |
| Outer diameter: | 4m-12m |
Outdoor Exhibition Concert Spigot Stage Roof Truss Systems 52×76
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
High Load Triangular Aluminum Folding Truss / Foldable Truss Conical 520 * 950 mm
| Type: | Heavy Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*4mm |
| Size of truss: | 1-4m , 520 x 950 mm |
6082 T6 Aluminium Truss Square Light Series Outdoor Activities Roof Truss
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Color: | Silver, black, red |
SQS387 Indoor And Outdoor Events Exhibit Truss Aluminum Trussing Square
| Màu: | Bạc, Đen, Đỏ |
|---|---|
| Tên sản phẩm: | Giàn Spigot |
| Span: | 16mm |


