Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Indoor Lightweight Truss Goal Post Hotel Wedding Aluminum Light Stand Double Link
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
3 parts Aluminum Goal Post Truss / Line Array Speaker Truss Stand 20m Largest Span
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Truss Main Tube: | Diameter 50mm, Thickness 3mm |
400x400 mm Staging Aluminum Square Truss Trade Show Displays Fireproof
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Phần giàn: | 400x 400 mm |
| Chiều dài: | 0,5m-4m |
300x300 mm Stage Aluminum Square Truss System Auto Show Displays Fireproof
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Small Medium Goal Post Truss Goalpost Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Indoor Meeting Goalpost Lighting Stand Goal Post Truss System
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Shape: | Single or Double Link |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
50*3mm Tent Aluminum Square Truss For Outdoor Events , 3kg Per Meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Fireproof 300x300 Mm Stage Aluminum Square Bolt Truss System For Events Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300 mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Lightweight Rotating Circle Shaped Aluminum Trusses For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300*300 |
| shape: | Circle |
Phụ kiện giàn điện hàng đầu để chiếu sáng tháp thang máy
| ứng dụng: | Đèn LED treo, loa, chiếu sáng |
|---|---|
| Kích thước: | 50mm |
| Vật chất: | Nhôm 6082 T6 |


