Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Kích thước giàn: | Theo yêu cầu của bạn |
| hình dạng: | Ngôi sao, hình trái tim, hình dạng không đều (tùy chỉnh |
Party Bolt Nhôm tròn Truss cho buổi hòa nhạc Cabaret Ngôi sao hình năm góc
| Mẫu số: | TRS287 |
|---|---|
| Vật liệu: | Hợp kim nhôm 6082/6061-T6 |
| Kích thước giàn:: | 287 * 287 mm |
Hệ thống chiếu sáng bằng nhôm cho buổi hòa nhạc OEM Lắp ráp nhanh chóng
| Mô hình KHÔNG.: | SQS290 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| màu sắc: | Bạc, đen hoặc tùy chỉnh |
Bolt Aluminum Square Truss Four Way Corner 300x300 mm Fast Installation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 300x 300mm |
| Length: | 0.5m |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Bolt Circle Curved Aluminum Square Truss Triangle Aluminum Revolving Lighting
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss shape: | Square/Triangle |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| Đầu nối: | Đinh vít |
|---|---|
| Trọn gói: | hộp carton |
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
Hệ thống giàn chiếu sáng hộp giàn nhôm vuông 6061 cho hiệu suất
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |


