Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Thomas Lightweight Screw Truss Square Aluminum L Shaped 410×410 mm
| Code: | SQB410A |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Truss section: | 410 X 410mm |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
1x1 Feet Display Aluminum Stage Truss For Indoor Outdoor Events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 1x1 feet |
| Length: | 2- 13 feet |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Stage Truss Systems Aluminum Square Truss For Outdoor Parties Length 0.5 - 4m
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
LED Screen Goal Post Truss Goal Post Lighting Stand For Lounge Bar Singing Stage
| Chất liệu giàn: | Nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Ống chính: | 50 * 3 mm |
| Chức năng: | Màn hình LED treo, loa arrey Line và vải nền |
Bàn làm việc có thể gập lại được T6 Giàn khung nhôm
| Vật chất: | Nhôm 6082 T6 |
|---|---|
| Màu sắc: | Đen, Bạc |
| Đóng gói: | Túi carton hoặc túi bong bóng |
Giai đoạn Tuỳ chỉnh Quốc tế Roof Truss Dễ Cài đặt Nhôm Ánh sáng Triển lãm Triển lãm rộng rãi
| tài liệu: | Nhôm Quốc tế 6082 |
|---|---|
| Truss Shape: | Quảng trường, Vành đai, Tam giác |
| Kích thước Truss: | 287-1000mm |
Xoay Truss Truss Trussing Hang Roof - Đỉnh / Balls 8 phần
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 300 X300 mm |
| Chiều dài vòng: | 18 mét |


