Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Event 400mm 6082 Aluminum Square Truss Bolt 50×3 mm Silver Black
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
29 by 29 Spigot Lighting Truss Box Spigot Aluminum
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290*290mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Truss Quảng trường Truss TrussTriangle Trussing Hệ thống Trussing 500mm - 4000mm
| Kích thước ống: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Trọng lượng: | 6kg / mét |
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
Spigot 6082 T6 Aluminum Triangle Truss Light Duty Beam Circle
| Joint: | Spigot/Bolt |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Square/Triangle |
Foldable Aluminum Spigot Exhibit Truss 520mm*950mm For Auto Show
| Application: | Heavy Duty Project |
|---|---|
| Model: | FT5295 |
| Events: | Exhibition,auto show |
Square 287 / 450 / 5276 Bolt Aluminium Trusses Standpipe For Different Events
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Rotating Circle Aluminium Trusses Square For Event / Club / Big Show
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Nhôm Layher Stage Roof giàn / tùy chỉnh lớp giàn giáo bộ phận
| Thông số kỹ thuật bình thường: | 1 * 2m 1,22 * 2,44m |
|---|---|
| Chiều cao có sẵn: | H0.8 - 1.2M |
| Cách sử dụng: | Sự kiện, triển lãm quảng cáo cưới |


