Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Corrosion Resistant Aluminum Folding Truss Indoor Party Trade Show Truss
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, triangular |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Projection Screen Truss Goal Post Aluminum Truss 0.5m - 4m Hanging Reflector Lamp
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Vật liệu nhôm hạng nặng Rào cản kiểm soát đám đông Rào cản cho dự án lớn
| tên sản phẩm: | Rào cản kiểm soát đám đông |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6061-T6 / 6082-T8 |
| Màu sắc: | Bạc, đen hoặc tùy chỉnh |
6082 T6 Ánh sáng sân khấu nhôm Truss Square Spigot 0.5m - 4m
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 290 X 290 mm |
| Chiều dài: | 0,5m-4m |
Chiếu sáng nhôm Bolt Truss Chuss ánh sáng 520x1000 mm cho xe Hiển thị 4700kg An toàn lớn nhất Loading
| Ống chính: | Tăng cường 50x3mm |
|---|---|
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
| hình dạng: | Đuôi, Vuông, Vòng |
Circular Lightweight Newly Rotating Aluminium Square Truss Bright Black For Club
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Color: | Silver, black, red, yellow |
| shape: | Circle |
Rào cản kiểm soát đám đông thẳng bằng nhôm Rào chắn có thể gập lại nhẹ để an toàn
| Tên sản phẩm: | Rào cản kiểm soát đám đông |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6061-T6 / 6082-T8 |
| Màu sắc: | Bạc, đen hoặc tùy chỉnh |
Silver Concert Aluminium Trusses With Bolt And Spigot Assemble Way
| Connector: | bolt/ spigot |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminium Clamp Truss Accessories 25mm For Hanging LED Speaker Lighting
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
|---|---|
| Thickness: | 3-7mm |
| Application: | Hanging LED,Speaker,Lighting |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


