Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Mục tiêu bài viết Truss nhôm / Global Truss Mục tiêu bài viết ngoài trời cho Lights Loa
| Lợi thế: | Đơn giản, nhanh |
|---|---|
| tài liệu: | 6082 nhôm |
| Truss: | Truss Truss, Truss Truss, Folding Truss |
Exhibition Aluminum Truss Head Screw Spigot Steel Base Diameter Ø 50mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
DJ Trussing Goalpost Lighting Stand Hanging Colorful Background Cloth Film Show 6082-T6
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Purpose: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Rotating Round Truss 11.5M Aluminum Square Truss For Circus Adjustable Speed
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Phần giàn: | 500 x 500mm |
| Chiều dài: | 3M mỗi giàn |
52x76 Spigot Heavy Duty Truss Aluminum Outdoor Φ60×6 mm Durable Hardness
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Silver Outdoor Exhibition Auto Show Folding Truss 50 * 4mm Aluminium Material
| Application: | Outdoor |
|---|---|
| Product Name: | Folding Truss |
| Events: | Exhibition,auto show |
Professional Box Truss System Stage Trussing For Indoor Event 500mm - 4000mm
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Heavy Aluminum Box Truss System 3mm Thickness Diameter Ø 50mm For Outdoor Event
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Moving Light Round Aluminum Square Box Truss Silver Black Weld Connection
| Chất liệu của giàn: | Nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Mô hình: | Nhôm vuông / giàn |
| Màu của giàn: | Bạc tự nhiên, đen, đỏ hoặc tùy chỉnh |


