Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Anticorrosive 6082 T6 Aliminum Box Truss 287mm -1000mm TUV / CE for Car Show
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
| Color of Truss: | Natural Silver, Black, Red or customized |
1.7ft x 2.5ft Aluminium Lighting Truss Outdoor Event Truss Variety Large Series
| Sản phẩm: | Giàn nhôm Spigot |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6082 T6 |
| Hình dạng giàn: | Hình vuông, hình chữ nhật, hình tam giác |
Nhôm vuông Layher giàn thành phần với gấp giai đoạn giàn
| Sản phẩm: | Kèo nhôm SQB 4560 |
|---|---|
| vật liệu ống: | 6082 |
| Ống chính: | 50 * 3 mm |
Giàn sân khấu bằng nhôm nhẹ với kết nối trục vít
| Người mẫu: | Giàn sân khấu |
|---|---|
| Vật liệu: | 6061-T8 |
| Sử dụng: | Giàn chiếu sáng để trang trí |
Màn hình hiển thị có thể điều chỉnh được Bạc Truss Line Array Loa DJ Stands 48.6mm
| Tên sản phẩm: | Truss lớp |
|---|---|
| Kích thước ống: | 48,3 mm |
| Kích thước của hệ krat: | Tùy chỉnh |
Đèn chớp nhôm đơn
| Cấu tạo: | Nhôm truss |
|---|---|
| hình dạng: | Liên kết đơn hoặc Đôi |
| Cách sử dụng: | Treo màn hình LED, Line arrey loa và vải nền |
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
387x387 mm Aluminum Spigot Truss 0.5m - 4m Length Roof Trussing System
| Color: | Silver |
|---|---|
| Product Name: | Spigot Truss |
| Span: | 16mm |
300mm Aluminum Spigot Truss 12m Span Customized Stage Background
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Size of tube: | 50*3mm |
| Size of truss system: | customized |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |


