Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss square ] trận đấu 908 các sản phẩm.
Màu đen trong nhà Auto Show Bolt Truss T8-6082 Vật liệu nhôm
| ứng dụng: | Ngoài trời |
|---|---|
| Tên sản phẩm: | Giàn gấp |
| Sự kiện: | Triển lãm, triển lãm ô tô |
Hệ thống giàn hộp nhôm 290 * 290MM cho các hoạt động sân khấu
| Vật chất: | Hợp kim nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Màu sắc: | Đen, bạc, tùy chỉnh |
| Ứng dụng: | Concert,Exhibition,Performance,DJ Band,advertisement ; Hòa nhạc, Triển lãm, Biểu diễn, Ban |
Chiếu sáng nhôm Bolt Truss Chuss ánh sáng 520x1000 mm cho xe Hiển thị 4700kg An toàn lớn nhất Loading
| Ống chính: | Tăng cường 50x3mm |
|---|---|
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
| hình dạng: | Đuôi, Vuông, Vòng |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
520x1000mm Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
50x3mm Strengthen Aluminum Box Truss Outdoor Events Trussing In Bolt Type
| Main Tube: | 50x3mm Strengthen |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 |
| Shape: | Oblong, Square, Round |
Durable Strengthen Box Truss System Aluminium Stage Truss For Commodity Fair
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Color Lighting Aluminum Spigot Truss Triangular Trusses for Club / Park / Dj
| Span: | 12-36m (customized) |
|---|---|
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
| Type: | Bolt/Spigot/Folding |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Lighting Truss For Club Adjustable Speed
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Newly 390mm Exhibit Truss Aluminum Spigot Truss For Indoor Or Outdoor Events
| Màu: | Bạc, Đen, Đỏ |
|---|---|
| Tên sản phẩm: | Giàn Spigot |
| Khoảng cách: | 16mm |


