Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss square ] trận đấu 908 các sản phẩm.
Black Silver Red Lighting Spigot Truss 3mm Thickness Aluminum 6082-T6
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
3mm Thickness Sports Meeting Aluminium Trusses Black Silve Red
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
Aluminum Box Truss for Sports Meeting , stage lighting truss
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Material of Truss: | Aluminum 6082-T6 |
6082 T6 Aluminium Goal Posts Led Screen / Background Cloth Stand Truss System
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Size: | 400x400mm,387mmx387mm,287x287mm |
| Application: | Wedding, Exhibition, Company, Ceremony |
Flexible Truss Fitting Book Corner Aluminum Alloy 6082 T6 Truss Angle Hinge Section
| Vật chất: | Hợp kim nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Màu: | Bạc / Đen / Đỏ |
| kết nối: | Vít / Bolt / Spigot |
Phụ kiện khung hiệu suất cao cho các dự án xây dựng cao cấp
| Độ bền: | Độ bền cao và lâu dài |
|---|---|
| khả năng tương thích: | Tương thích với hầu hết các hệ thống giàn |
| Phạm vi: | Giàn Spigot |
Custom Aluminum Trussing Stage Spigot Truss 20x14x8 mm Small Volume
| Model: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Color: | Black, Silver, Red |
| Factory History: | Over 15 years professional manufacture |
Rotating Truss 2M 4M 6M Aluminum Square Truss For Club , Acceleration And Deceleration Operation
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
520mm X 760 Aluminum Spigot Truss Customized Stage Truss System For Festival Activity
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
An toàn nặng tải nhôm Spigot giàn cho ngoài trời giai đoạn / tổ chức sự kiện vít khung
| Mô hình: | Giàn nhôm SQS 5276 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082 |
| Ống chính: | 50 * 3 mm |


