Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ roof lighting aluminium stage truss ] trận đấu 178 các sản phẩm.
Hệ thống chiếu sáng bằng nhôm cho buổi hòa nhạc OEM Lắp ráp nhanh chóng
| Mô hình KHÔNG.: | SQS290 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| màu sắc: | Bạc, đen hoặc tùy chỉnh |
Đường kính 1m 6082 Hệ thống tháp giàn nóng bằng nhôm Spigot
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
Folding Box Truss Heavy Duty Folding Truss 19.8 x 39.4 Spigot
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Câu lạc bộ tùy chỉnh hộp nhôm Spigot Truss cho ánh sáng trong nhà
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
6082 T6 Aluminum Triangle Aluminum Square Truss For Roof Trussing System
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |
Truss Quảng trường Truss TrussTriangle Trussing Hệ thống Trussing 500mm - 4000mm
| Kích thước ống: | 50 * 3mm |
|---|---|
| Trọng lượng: | 6kg / mét |
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Aluminum Irregular Truss Party Wedding Events Cabaret Star Round Shaped
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Kích thước giàn: | Theo yêu cầu của bạn |
| hình dạng: | Ngôi sao, hình trái tim, hình dạng không đều (tùy chỉnh |


