Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss square ] trận đấu 908 các sản phẩm.
Màn hình nhôm Trong nhà Truss Mục tiêu đăng treo Màn hình Led 12m - 30m Max Span
| tài liệu: | Nhôm Quốc tế 6082 |
|---|---|
| Tên: | Nhôm Gentry Truss |
| Cách sử dụng: | Sự kiện nhỏ, Trung bình, Triển lãm, Triển lãm di động, Bối cảnh |
Xoay Truss Truss Trussing Hang Roof - Đỉnh / Balls 8 phần
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 300 X300 mm |
| Chiều dài vòng: | 18 mét |
Circle Aluminium Lighting Truss Outdoor 0.5m - 4m Per Lamp Metal Trusses
| Color: | Silver, Black, Red, Green or customized |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Shape: | Box |
Lightweight Silver Concert Event Truss Aluminum 10X10 Foot Hotel Wedding
| Product Name: | Wedding Aluminum Truss |
|---|---|
| Series: | Light Series |
| Connection: | Spigot or Screw |
ProSound Trangle Speaker Truss DJ Lighting Stage Silver Globaltruss
| Material: | Aluminum 6082-T6 Truss |
|---|---|
| Color: | Silver or customized |
| Applications: | Any type of events and shows |
Line Array Speaker Upright Truss / Customized Heavy Duty Truss 520x1000 mm
| Aluminum Truss: | 6082-T6 Aluminum |
|---|---|
| Layer Truss: | 48.3mm Steel Tube |
| Usage: | Outdoor Events and Projects |
Black Indoor Layer Speaker Truss Aluminum Loading LED System 300x300 mm
| Giàn nhôm: | Nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Giàn lớp: | Ống thép 48,3mm |
| Cách sử dụng: | Ngoài trời hoặc trong nhà |
Waterproof Aluminum Speaker Truss Stand Welding Outdoor Vocal concert Celebration
| Sử dụng: | Hòa nhạc, Celemony, Show, Modern Fancywork |
|---|---|
| Kiểu: | Giàn loa nhôm và thép |
| ứng dụng: | Trong nhà và ngoài trời |
6082 Aluminum Square Truss Bolt Concert Stage Trussing Silver SQB300 Code
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Heavy Duty Screw Stage Aluminum Square Truss For Outdoor Promotion Show
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Suit for: | Outdoor,Gymnasium |
| Size: | 520x1000x1000/2000/3000mm |


