Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
Thick Square Folding Stage Truss 600x1200 mm Trussing System for Indoor Evening Party
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square |
| Truss Size: | 600x1200mm |
Brightsome Black One Meter Long Truss System Aluminum Stage Truss Quick Lock
| Product: | Aluminum Spigot Truss |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082 T6 |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle or other irregular shape |
28.7 by 28.7 Spigot Aluminum Lighting Truss , Aluminum Box Truss for events
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 387*387mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Easy Disassembly Stage Roofing Truss Aluminum Truss For Outdoor Game Activities
| Vật chất: | Nhôm quốc tế 6082 |
|---|---|
| Tên: | Sân khấu âm nhạc |
| Hàng đầu: | Có mái với lều |
Versatile Aluminium Square Truss Smart Connecting Joint For Outdoor Events 6082
| Connector: | Bolt/ Spigot |
|---|---|
| Package: | Carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Aluminum Triangle Stage Trussing Goal Post Truss Outdoor for Ceremony Main Tube 50×3 mm
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Usage: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Reusable Aluminum Stage Roof Truss Spigot Display Lift Tower Suit Easy Install
| Tên: | Giai đoạn mái nhôm |
|---|---|
| Lợi thế: | Thuận tiện và giao thông thuận lợi |
| Tiêu chuẩn: | Chứng nhận TUV, ISO 9001 |
6082 Giàn sân khấu có thể tái chế Khoảng cách tối đa 12m cho các sự kiện ngoài trời
| Nguyên liệu: | Nhôm quốc tế 6082 |
|---|---|
| Tên: | Giàn Nhôm, Giàn Mái Sân Khấu Ca Nhạc |
| Cách sử dụng: | Đối với xây dựng hội chợ thương mại, lắp đặt cửa hàng và sân khấu hòa nhạc |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |


