Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Trussing kim loại Trải giai đoạn 450mm Truss Hiển thị Tự động Hiển thị 18 mét Tối đa
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 450mm |
| Chiều dài: | 0,5m-4m |
10mm Thickness Aluminum Top Section Ground Support For All Pillar Truss
| Color: | Silver/Black |
|---|---|
| Material: | 6802-T6 Aluminum Alloy |
| Size: | Suitable for all pillar truss |
30cmx30cm Aluminum Square Truss , Silver Bolt aluminum stage truss
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 400 x 400mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Silver 6082 T6 Aluminum Triangular Square Aluminum Stage Truss For Outdoor Events
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
Speaker Trussing Layer Truss Steel Background For Outdoor Concert
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Advantage: | Stable, Convenient for transsport |
| Size: | Customized |
Stage Trussing Event Truss Steel Outdoor For Concert Background
| Product Name: | Layer truss |
|---|---|
| Size of tube: | 48.3mm |
| Size of truss system: | customized |
Silver Color Rotation Circle Square Aluminum Stage Truss For Competition / Big Event Show
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Màu: | Bạc, đen, đỏ, vàng |
| Hình dạng: | Vòng tròn |
Global Spigot Truss Arc - Shaped Trussing International Aluminum 6082
| Material: | International Aluminum 6082 |
|---|---|
| Shape: | Arc-shaped |
| Color: | Silver, Red, Black, or customized |
Loa đứng Mái vòm Spigot Hiển thị Giàn
| Mô hình: | Giàn nhôm vuông Spigot |
|---|---|
| Vật chất: | 6082 |
| Cách sử dụng: | giàn đèn trang trí |


