Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ spigot aluminium stage truss ] trận đấu 315 các sản phẩm.
287mm Aluminum Spigot Truss 50*3mm Main Tube 16m Span ISO9001
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Màn hình treo Giàn mục tiêu trung bình Giàn nhôm Dragon Bolt Giàn
| tên sản phẩm: | Global Post Truss;Goal Post Truss; Giàn bài đăng toàn cầu; Giàn bài đăng mục tiêu; |
|---|---|
| Vật chất: | Hợp kim nhôm 6082-T6 / 6061-T6 |
| màu sắc: | Bạc, đen hoặc theo yêu cầu của bạn |
Thông tin về vòng đai của bên thành Truss Nhôm cho Bản nhạc / Ngôi sao dạng kẹo Năm góc
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
|---|---|
| Kích thước cuộn: | 300 X300 mm |
| Chiều dài vòng: | 4 - 12 mét |
6082-T6 Square Triangle Beam Circular Lighting Truss Dj Light Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Heavy Aluminium Spigot Bolt Truss With Perfect Welding For Indoor Events
| Series: | Heavy Series |
|---|---|
| Connection: | Spigot or Screw |
| Shape: | Square |
Indoor / Outdoor Square Truss Aluminium Spigot Truss for Celebrations 290 * 290 mm
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | SPIGOT |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |
Indoor Concert Light Aluminum Spigot Truss 387 mm Silver Square Spigot Truss
| Tên sản phẩm: | Giàn Spigot |
|---|---|
| Màu: | Bạc đen |
| Khoảng cách: | 16m |
Đường kính 1m 6082 Hệ thống tháp giàn nóng bằng nhôm Spigot
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
Square Triangle Beam Circular Aluminum Lighting Truss Exhibition Dj Stand Truss
| Thickness: | 60*5mm, 50*3mm |
|---|---|
| Product: | Aluminum Box Truss |
| Brand: | LEDIKA |
Aluminum Roof Truss Party Events Indoor/ Outdoor event Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |


