Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ 290mm aluminum spigot truss ] trận đấu 367 các sản phẩm.
Spigot Circular Irregular Shape Aluminium Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Circular length: | 4 - 12 meters |
| Color: | Silver, black, red |
Nhôm vuông Spigot Box Kết cấu giàn Hệ thống giàn chiếu sáng sân khấu
| Mẫu KHÔNG CÓ.: | SQS287/387 |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6061-T6 |
| Hình dạng: | Vòng tròn |
Hệ thống Truss hợp kim nhôm Spigot Truss cho hoạt động ngoài trời
| Mô hình số.: | SQS287 |
|---|---|
| Chiều dài: | 1m/2m/3m/4m |
| ống chính: | 50*3mm/50*2mm |
290 X 290 mm Spigot Circular Aluminum Stage Truss For Indoor / Outdoor Event
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 290 X290 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Aluminum Roof Truss Party Events Cabaret Star Shaped Five Corners
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Circular length: | 4 - 12 meters |
Creative Aluminum Square Stage Lighting Truss Pentagram / Heart Shape For Wedding
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Kích thước giàn: | 300 X300 mm |
| Hình dạng: | Ngôi sao, hình trái tim, hình dạng không đều (tùy chỉnh |
Hệ thống giàn mái sân khấu bằng nhôm nặng 50 * 3 mm
| Mẫu số,: | SQB300 |
|---|---|
| Màu sắc: | Đen, bạc hoặc OEM |
| Vật liệu: | Hợp kim nhôm 6082-T6/6061-T6 |
Creative Alphabet Letter Shape Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Customized 6082 T6 Aluminum Square Truss Segments Corners 2 Way Square Corner
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Corner: | Customized |
| Length: | 0.5m |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Kích thước giàn: | Theo yêu cầu của bạn |
| hình dạng: | Ngôi sao, hình trái tim, hình dạng không đều (tùy chỉnh |


