Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss square ] trận đấu 908 các sản phẩm.
Giao diện hình vuông nhôm nhẹ cho các sự kiện trong nhà và ngoài trời
| Sản phẩm: | Giàn bu lông nhôm SQB300 |
|---|---|
| vật liệu ống: | 6061-T6 |
| ống chính: | 50*3mm |
Giao diện hình vuông nhôm bền cao cho hệ thống thang máy điện
| Vật liệu: | Nhôm 6061 T6 |
|---|---|
| Phần giàn: | 400 x 400mm |
| Chiều dài: | 0.5m-4m |
Tùy chỉnh nhôm hình vuông truss cho nhu cầu và yêu cầu cụ thể của bạn
| Mô hình NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Vật liệu: | 6061-T6 |
| Hình dạng: | hình vuông |
Sân khấu Nhôm dẻo Trussing Roofing Trusses Trung bình Sự kiện Olympic Games Show
| Loạt: | Ánh sáng, trung bình, nặng |
|---|---|
| Truss: | Nhôm truss |
| Đường kính của Truss Chính: | 50mm |
305X305 mm Thomas Aluminum Square Truss Bolt Welding L shape 648kg
| Package: | carton box |
|---|---|
| Connector: | bolt/ screw |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Lightweight Events Aluminum Folding Truss Roof 0.5m - 4m for Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Exhibit Staging Display Folding Truss 600x1200 mm Fireproof Recycle
| Model: | Aluminum Folding Truss |
|---|---|
| Truss Main Tube: | Diameter 60mm |
| Type: | Spigot |
Indoor And Outdoor Events Exhibit Dj Light Truss 387mm Silver Square
| Product Name: | Spigot Truss |
|---|---|
| Color: | Silver, Black |
| Span: | 16m |
Aluminum Folding Stage Folding Truss Roof Lightweight 0.5m-4m Outdoor Stage
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
LED Lighting Aluminum Box Truss 12m - 30m Square Oblong Triangle
| Product: | Aluminum Box Truss |
|---|---|
| Material of Truss: | Aluminum |
| Truss Shape: | Square, Oblong, Triangle |


