Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ aluminum square truss ] trận đấu 905 các sản phẩm.
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
Dễ dàng cài đặt Sự kiện đám cưới Mini Nhôm Hộp vì triển lãm
| Màu: | Bạc, Đen, Đỏ |
|---|---|
| Tên sản phẩm: | Giàn Spigot |
| Khoảng cách: | 16mm |
520x760mm Event End Plated Square Truss Aluminium Bolt Truss for celebrations
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Color: | Black, Silver, Red, etc. |
Square Silver 287 / 450 Stage Lighting Truss Aluminum 18m Span For Exhibition
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Trình diễn thời trang bán hàng nóng bỏng cao Trình diễn đặc biệt bằng miệng hoặc hình chữ S
| Mô hình: | Giàn tròn |
|---|---|
| Vật chất: | 6082 |
| Cách sử dụng: | giàn đèn trang trí |
Phòng tập thể dục nhôm Hộp Truss Bu lông Buồng Thương mại lớn Lớn Loading 450x600 mm
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
|---|---|
| kết nối: | Mũi khoan |
| Đặc tính: | không có mái |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Exhibition Car Show Aluminum Box Truss For Gymnasium Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Durable Aluminum Spigot Truss 287mm Outside Event Aluminum Trussing
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | spigot |
Triangle Aluminum Trusses Ultralight For Roof Trussing System
| Weight: | Ultralight |
|---|---|
| Connection: | Bolt |
| Truss size: | 300mm*300mm |


