Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ trussing aluminium ] trận đấu 461 các sản phẩm.
Triangle Aluminum Spigot Triangle Truss 1.6ft - 13ft Light Duty Beam
| Joint: | Spigot |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Shape: | Triangle |
Gymnasium Car Show Bolt Aluminum Box Truss Bolt For Decoration
| Material: | Aluminum 6082 |
|---|---|
| Connection: | Spigot / Bolt |
| Characteristic: | without roof |
Outdoor Concerts Studio Sliver Aluminum Square Truss 400mm Bolt Truss Aluminium
| Connector: | bolt / screw |
|---|---|
| Package: | carton/bubble bag |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
Khung Nhôm Nhôm bền vững Truss Trong nhà / Giai đoạn Square Bolt Truss Khối lượng nhỏ
| Giao thông vận tải: | Tiện |
|---|---|
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
| nhà máy sản xuất: | OEM |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Thanh nẹp nhôm quay vòng đêm Truss / Ánh sáng Truss Tiết kiệm năng lượng Truss
| tài liệu: | Hợp kim nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Ống chính: | 50x3mm |
| Ống đỡ: | 25 * 3mm |
Rotating Aluminum Spigot Truss Stage Lighting Truss Circle Black White
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Indoor Events Solid Engineering Aluminum Spigot Truss Max Span 18 mm
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Length: | 0.5-4m |
Rotating Aluminum Spigot Truss Circular Lighting Energy Save For Bar
| Material: | Aluminum Alloy 6082-T6 |
|---|---|
| Main tube: | 50x3mm |
| Brace tube: | 25*3mm |
Buổi hòa nhạc ngoài trời Mái nhôm di động
| Mô hình: | Giàn nhôm vuông |
|---|---|
| Vật chất: | 6082 |
| Cách sử dụng: | giàn đèn trang trí |


