Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss square ] trận đấu 908 các sản phẩm.
520x950 mm Foldable Aluminum Truss Triangle 1055kg - 1898kg Loading Weight
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Triangle |
| Truss Size: | 520x950mm |
Outdoor Triangular Folding Truss Customized 4mm Thickness Fast Installation
| Truss Size: | 520x950mm,520x470mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Thickness of Truss: | 4mm |
Creative Irregular Shape Aluminum Square Stage Truss System Pentagram / Heart Shape
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss size: | 300 X300 mm |
| Shape: | Star, heart shape, irregular shape(customized) |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| biểu tượng: | Ledika |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6082 T6 |
| Màu: | Bạc, Đen, Vàng hoặc tùy chỉnh |
6082 Durable Aluminum Square Bolt Truss Outdoor Concert Stage Trussing Silver
| Đầu nối: | Đinh vít |
|---|---|
| Trọn gói: | hộp carton |
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
Letters Irregular Shape Aluminum Square Truss Customized Color For Events
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |
|---|---|
| Kích thước giàn: | Theo yêu cầu của bạn |
| hình dạng: | Ngôi sao, hình trái tim, hình dạng không đều (tùy chỉnh |
Giàn trục nhôm T6 hình vuông an toàn cho hiệu suất âm nhạc
| Mô hình KHÔNG.: | SQS290 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Màu sắc: | Bạc, đen hoặc tùy chỉnh |
Hệ thống giàn nhôm Spigot có đường kính 15m Giá đỡ giàn đèn DJ
| Mô hình KHÔNG.: | TRS287 / 387 |
|---|---|
| Vật chất: | 6082-T6 / 6061-T6 |
| Hình dạng: | Khoanh tròn |
6082 Trục vuông Truss Nhôm Trống Boxtruss Tự Nhiên Trussing
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
|---|---|
| nhà máy sản xuất: | Quảng Châu, Trung Quốc |
| Kích thước của Truss: | 400x450mm |
36Meter Heavy Folding Truss 520x950mm Triangle Aluminum Trussing
| Truss Size: | 520x950mm |
|---|---|
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
| Spigot: | Diameter Ø60mm |


