Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss parts ] trận đấu 1350 các sản phẩm.
SQB5276 Lớn bền nhôm hình vuông ánh sáng hộp Truss Truss vít
| Mô hình NO.: | SQS290 |
|---|---|
| Vật liệu: | 6061-T6 |
| Hình dạng: | hình vuông |
Truss ánh sáng nặng Truss mái sân khấu nhôm cho sự kiện lớn
| Mô hình NO.: | SQS5276 |
|---|---|
| Vật liệu: | 6061-T6/6082-T6 |
| Hình dạng: | Vuông/Tam giác/Tròn |
Quảng trường Hình lục giác Hình lục giác lục giác Truss Aluminium 300X300 mm Đối với Concert
| Kích thước cuộn: | 300 X300 mm |
|---|---|
| tài liệu: | Nhôm 606 T6 |
| Chiều dài vòng: | 4 - 12 mét |
Cars Exhibitions Fast Folding Truss Silver 20m - 36m Max Span TUV
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Color: | Silver, Black,Red, or customized |
| Truss Size: | 520x470mm,520x950mm,600x1200mm |
Giàn gấp 600x1200 Mm
| Vật chất: | Nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Hình dạng giàn: | Quảng trường |
| Kích thước giàn: | 600x1200mm |
Aluminium Goal Posts Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
6082-T6 Aluminum Truss Folding Box Truss Heavy Duty Foldable Truss 520 x 470mm
| Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Truss Shape: | Square, Triangle |
| Specialty: | Hanging LED Screen, speaker and background cloth |
Aluminium Goal Post Truss LED Screen Small Medium Goal Post Lighting Stand
| Truss Material: | Aluminum 6082-T6 |
|---|---|
| Main Tube: | 50*3mm |
| Function: | Hanging LED Screen, Line arrey speaker and background cloth |
Lighting Performance Truss Aluminum Stage Truss Durable For Exhibition Concert
| biểu tượng: | Ledika |
|---|---|
| Vật chất: | Nhôm 6082 T6 |
| Màu: | Bạc, Đen, Vàng hoặc tùy chỉnh |
Durable Aluminum Square Truss Bolt Connection Concert Stage Trussing Silver
| Đầu nối: | Đinh vít |
|---|---|
| Trọn gói: | hộp carton |
| Vật chất: | 6082 T6 nhôm |


