Tất cả sản phẩm
-
Ian Morrisonjoy in learning about Ledika's excellent staging material. -
AtmajyotiGood quality with good service, so nice ! -
Móng tayGiàn rất thuận tiện để cài đặt và gỡ bỏ.
Kewords [ truss parts ] trận đấu 1350 các sản phẩm.
Hộp nhôm nhẹ Quadrate nhẹ Truss Trong nhà Xanh lá cây 16m Chiều dài 2m / 3m / 4m Chiều dài
| tài liệu: | Nhôm 6082 |
|---|---|
| Ống chính: | 50x3mm |
| Chung: | 50 * 25mm tăng cường quadrate |
Tháo rời hệ thống tháp Truss tấm nâng cao / điện thoại di động Truss Quảng trường Base Plate
| Chiều cao: | 60mm * 80mm |
|---|---|
| tài liệu: | Thép |
| độ dày: | 3mm |
Phụ kiện Truss ổn định Phụ kiện nhôm Nhẹ nhàng B010 Điều chỉnh Bulon Xoắn
| Vật liệu ngọn lửa: | Hợp kim nhôm 6082-T6 |
|---|---|
| Độ dày của ngọn lửa: | 3mm |
| Màu: | Bạc đen |
22m / 80 Feet Aluminum Square Bolt Truss System 450x600 mm Stage For School
| Color: | Silver, black, red |
|---|---|
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
| Application: | booth, exhibition, concert, stage |
1m 2m 3m Screw Aluminum Square Truss Systems 250x250 mm 3kg per meter
| Material: | 6082 T6 Aluminum |
|---|---|
| Truss section: | 250 x 250mm |
| Length: | 0.5m-4m |
Exhibit Truss Heavy Duty Box Aluminum Spigot 20m - 40m Span
| Thickness of Main Tube: | 4mm |
|---|---|
| Diameter of Main Tube: | 50mm |
| Usage: | Hang audio, speaker,lighting |
TRB300 Colour Triangle Aluminum Truss For Theme Park 6082 For Tube Material 1M length
| Junction:: | Aluminum Plated |
|---|---|
| Weight: | 6kg per meter |
| Type: | Bolt |
ISO 9001 Aluminum Spigot Truss 6 Way Box Corner Stage Truss Systems 290 * 290
| Main Tube: | 50x3mm |
|---|---|
| Connection: | Spigot |
| Height: | 300MM |
Square Silver 287 / 450 Stage Lighting Truss Aluminum 18m Span For Exhibition
| Connector: | bolt/ screw |
|---|---|
| Package: | carton box |
| Material: | 6082 T6 Aluminum |


